O Nas

SUPER OFERTA- KURSANCI Z SOSNOWCA ,BĘDZINA, CZELADZI, OLKUSZA ORAZ ZAWIERCIA ZE WZGLĘDU NA ODLEGŁOŚĆ OD DĄBROWY GÓRNICZEJ OTRZYMUJĄ 2H JAZD GRATIS!!!!

Witaj przyszły kierowco! A może witaj rodzicu przyszłego kierowcy? Zastanawiasz się, dlaczego warto wybrać nasz ośrodek szkolenia? Pozwól, że przedstawię Ci kilka faktów.
90% naszych kursantów przychodzi do nas z polecenia, a wielu z nich zapisuje się do nas z Sosnowca oraz z Będzina. Co więcej, zdarzają się osoby z odległych miejscowości, które wolą do nas dojechać, aby kontynuować naukę. Dla tych, którzy uczyli się w innych ośrodkach i chcą dokupić dodatkowe godziny jazdy po kursie, mamy taką możliwość.
Lepiej zaczynać naukę na prawo jazdy wcześniej na dany kurs, ponieważ kiedy widzimy, że liczba kursantów jest zbyt duża, wstrzymujemy zapisy. Robimy to po to, aby utrzymać najwyższą jakość szkolenia. Zbyt wielu kursantów może wpłynąć na jakość nauczania, a my chcemy zapewnić każdemu kursantowi najlepsze warunki do nauki.
Co do samochodów, warto wiedzieć, że wiosną 2023 roku ośrodek egzaminowania w Dąbrowie Górniczej wymienił wszystkie samochody. Obecnie posiadamy te same modele i na bieżąco je dokupujemy, abyś jeździł dokładnie takim samochodem, jak ten na egzaminie państwowym. Robimy to po to, abyś nie był zaskoczony nawet najdrobniejszymi szczegółami.
Jak to bywa: 'Kto oszczędza na początku, ten często płaci podwójnie'. A dla naszych młodszych kursantów dodamy: 'Nie martwcie się, nie będziecie musieli sprzedawać swoich smartfonów, żeby nas opłacić!
Jeżeli nie masz możliwości przychodzić na część teoretyczną, również mamy dla Ciebie ofertę, oczywiście zgodną z prawem.
Mamy również inne atrakcyjne oferty, które możesz sprawdzić na naszej stronie internetowej oskartur.pl
Dbamy o to, abyś czuł się u nas komfortowo i miał pewność, że jesteśmy tu po to, aby pomóc Ci osiągnąć sukces na drodze. Nasza renoma i zadowolenie kursantów są dla nas najważniejsze. Dołącz do grona tych, którzy polecają nas dalej i przekonaj się sam, że nauka jazdy z nami to inwestycja w Twoją przyszłość. Serdecznie zapraszamy! 

1 Miejsce wg Plebiscytu Dziennika Zachodniego!!!

Dziękujemy Wam za docenienie nas !


https://dziennikzachodni.pl/mistrzowie-motoryzacji