Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Będzin
+48 660 465 264
Menu

Szkolenia Okresowe

Dla kogo szkolenie okresowe?

SZKOLENIA OKRESOWE MAMY CHWILOWO WSTRZYMANE- ZA UTRUDNIENIA PRZEPRASZAMY

Szkolenie okresowe kierowców zawodowych zastąpiło wcześniejsze kursy na przewóz osób i przewóz rzeczy. Każdy kierowca zawodowy, chcący dalej wykonywać swój zawód jest obowiązany co 5 lat uczestniczyć w szkoleniu okresowym. Po ukończonym szkoleniu wydawane jest Świadectwo Kwalifikacji Zawodowej, umożliwiające uzyskanie odpowiedniego wpisu w prawie jazdy.

Szkoleń dla kierowców zawodowych jest kilka, dlatego na początek warto przeczytać Jakie szkolenie wybrać, by upewnić się, że szkolenie okresowe jest właściwym wyborem. W praktyce szkolenia okresowe kierowane są do dwóch grup kierowców:

Pierwsza grupa to osoby, które uprawnienia do prowadzenia pojazdów zdobyli przed wejściem w życie obecnych przepisów. W przypadku kat. D1,  D data wydania po raz pierwszy uprawnień powinna być wcześniejsza niż 10 września 2008r, a dla kat. C1, C data wydania powinna być wcześniejsza niż 10 września 2009r. NIE MA ZNACZENIA, czy kierowca pracował już wcześniej zawodowo lub czy kończył jakiekolwiek kursy – jeżeli data wpisu w prawie jazdy przy odpowiedniej kategorii jest wcześniejsza niż podane powyżej wystarczy szkolenie okresowe.

Druga grupa kierowców to osoby, które ukończyły kurs kwalifikacji wstępnej i muszą przedłużyć uprawnienia. Kurs kwalifikacyjny oraz badania są ważne maksymalnie 5 lat i po tym okresie trzeba przejść szkolenie okresowe, aby móc kontynuować pracę jako kierowca zawodowy.

 

Wymiar godzin szkolenia

Szkolenie okresowe składa się z 35 godzin zajęć. Szkolenie jest w całości teoretyczne i trwa min. 5 dni (5 dni x 7 godzin). W zależności od zapotrzebowania organizujemy szkolenia w tygodniu (poniedziałek-piątek) lub weekendowe.

CENA 500 zł ( przy większych grupach możliwość negocjacji ceny)
WAŻNE! - W JEDNYM SZKOLENIU MAJĄ PAŃSTWO ZAKRES NA WSZYSTKIE KATEGORIE

SZKOLENIE ODBYWA SIE PRZEZ INTERNET 

( System E-LEARNINGOWY )

SZKOLENIA OKRESOWE ODBYWAJĄ SIĘ RÓWNIEŻ W JĘZYKU ROSYJSKIM!!!!!!!!!!!